Rosnące obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • lisek516
    Drive
    • 2010
    • 77

    Rosnące obroty

    octavia 2 fl duzo lepiej wygląda jak ma brewki moim zdaniem i nie ma tego wybrzuszenia nad lampą ta biała miazdzy :diabelski_usmiech
  • gregmartin
    Classic
    • 2009
    • 30

    #2
    Rosnące obroty

    Witam'
    mam taki kłopocik-podczas jazdy obroty silnika na "luzie"wzrastają mi do 1000.Musze zgasic silnik chociaz na sekunde i wtedy jest ok.W zeszłym roku wymieniałem czujnik temp.więc to nie to.Co to moze być?Bardzo prosze o podpowiedz!
    Pozdrawiam!!!
    Greg

    Komentarz

    • Langusta
      RS
      • 2010
      • 1864
      • Seat

      #3
      Re: Rosnące obroty

      Zamieszczone przez gregmartin
      Witam'
      mam taki kłopocik-podczas jazdy obroty silnika na "luzie"wzrastają mi do 1000.Musze zgasic silnik chociaz na sekunde i wtedy jest ok.W zeszłym roku wymieniałem czujnik temp.więc to nie to.Co to moze być?Bardzo prosze o podpowiedz!
      Pozdrawiam!!!
      Witam, powodem między innymi może być zabrudzony silniczek krokowy. Przy VW pomogło odłączenie aku na pare minut.
      Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

      Komentarz

      • pp187
        Classic
        • 2010
        • 2

        #4
        Re: Rosnące obroty

        Zamieszczone przez Langusta
        Zamieszczone przez gregmartin
        Witam'
        mam taki kłopocik-podczas jazdy obroty silnika na "luzie"wzrastają mi do 1000.Musze zgasic silnik chociaz na sekunde i wtedy jest ok.W zeszłym roku wymieniałem czujnik temp.więc to nie to.Co to moze być?Bardzo prosze o podpowiedz!
        Pozdrawiam!!!
        Witam, powodem między innymi może być zabrudzony silniczek krokowy. Przy VW pomogło odłączenie aku na pare minut.
        Cześć! Potwierdzam, że przeczyszczenie przepustnicy i zębatek przy silniczku krokowym, tudzież "reset" przez odpięcie akumulatora może pomóc.

        U mnie obroty na luzie potrafiły wahać się między 1000 a 1300 albo nawet zawiesić się na 2000 :P. Wyłączenie i włączenie silnika z reguły pomagało. Co ciekawe - kłopoty robiły się zawsze po uruchomieniu rozgrzanego silnika.

        Komentarz

        Pracuję...